"Маме и баке дарују нам воћне салате" октобар 2016.године,одељење 2-2

14.10 2016. године у одељењу 2/2 учитељице Наташе Милосављевић организована је активност на часу Слободних активности поводом Дана здраве хране. Активност је носила назив "Маме и баке дарују нам воћне салате". Сам назив нам говори да су у овој активности учествовали и родитељи. Ученици су подељени у три групе. Учитељица је организовала низ активности: слагање пузли,укрштеницу и квиз знања. у свему томе су ученицама помагале маме и баке. На крају је вођена дискусија о томе како треба да се хранимо- представљеном скицом - пирамида исхране . Потом су ученици уживали у здравом оброку-воћна салата,коју су им спремиле маме и баке. Активност је протекла у најбољем реду,дечица су уживала у игрицама и воћу.