Тематски дан "Кретање" октобар 2016.године,одељење 2-2

11.октобра 2016.одржан је тематски дан под називом "Кретање" у одељењу 2/2.Тематски дан је обухватио следеће предмете: Српски језик,Математика,Свет око нас и Физичко васпитање. Активност ученика на часу српског језика била је да испланирају план о покретима на филму,водили смо разговор о њиховим омиљеним цртаћима и гледали исте. Активност за час математике је била да се одраде текстуални задаци са одузимањем,а садржај задатака је имао тему -кретање.На часу Свет око нас,ученици су изводили експерименте о кретању и тиме утврдили градиво.На часу физичке културе,ученици су вежбали трчање на 30 метара и изводили елементарну игру. Аутор тематског дана је учитељица Наташа Милосављевић. Ученици су уживали у активностима, посебно у изведби покрета за филм и извођења огледа.